ua | ru | en

Про нас

Компанія «SENDA» працює на сільськогосподарському ринку України більше 12 років, пропонуючи широкий асортимент кормових добавок та інгредієнтів для виготовлення кормів для різних видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Компанія є постачальником високоякісних зернових культур (бобових і хлібних), олійних культур і продуктів їх переробки таких як: олія, макуха, шрот та ін.

Асортимент продукції представлений як товарами власного виробництва, так і товарами іноземних виробників. Компанія «SENDA» здійснює ексклюзивну дистрибуцію унікальної кормової сировини і добавок зі складових крові аерозольної сушки (суха свиняча кров), є постачальником рибного борошна виробників з Мавританії та Марокко, а також реалізує м'ясо-кісткове борошно вітчизняних та зарубіжних виробників.

Багаторічний досвід роботи, а також розвинена регіональна мережа дозволяє здійснювати поставки по всій території України, а також за її межі. Працюючи зі своїми партнерами, компанія «SENDA» завжди орієнтується на повне виконання взятих на себе зобов'язань, комплексний підхід у здійсненні поставок та досягнення взаємовигідного результату.

З повним переліком продуктів, що поставляються компанією «SENDA» Ви можете ознайомитися у Каталозі продукції.